šodien pirmdienā 11. novembrī 2019 vārda dienas svin Rainers, Nellija, Ojārs

logo



rigas mezi

Fans


div


Japins


sportlat

mezaparks

rerih

Laima

ZS StBN

easyget_logo.jpg


| Jaunumi | Valde | Sacensību kalendārs | Fotogalerija | Atsauksmes | Noderīgi |

Veloserviss

rigas mezi

Fans


div


Japins


sportlat

mezaparks

rerih

Laima

ZS StBN

easyget_logo.jpg


 



2016. gada sacensību kalendārs


2012. gada sacensību kalendārs (pdf)


2011. gada sacensību kalendārs (pdf)
A B C D E
1 2011.g. sacensību kalendārs
2 Provizoriskais 2011.gada sezonas kalendārs. Būs vēl nelielas izmaiņas un korekcijas.
3 09.04. Šoseja RRS sezonas atklāšana Biķernieki RRS/RDIKSD
4 15.-17.04. Šoseja Pavasara m-tes C;B;Open Dobele LRF/Tandēms
5 16.04. MTB XC Baloži MTB Baloži J.Žilko
6 24.04. MTB XC SEB MTB Cēsis-Valmiera I.Japiņa aģ.
7 29.04. MTB XC Trek Philips MTB maratons I posms Smiltene Trek Philips
8 30.04. Visi RSB Latvello pavasara velokross Rīga RSB Latvello
9 01.-04.05. Šoseja Latv.čemp.d-d.br.B / Kuldīgas kauss Kuldīga LRF/Kuldīgas sp.sk.
10 01.05. Šoseja Ādažu balvas izcīņa riteņbraukšanā Ādaži RSB Latvello
11 07.05. MTB XC Baloži MTB Baļoži J.Žilko
12 07.05. Visi Apkārt Piebalgas ezeriem Vecpiebalga sp.kl. Piebalga
13 07.-08.05. MTB DH MTB DH Latv.kauss I posms Riekstukalns G.Ošmucnieks
14 14.05. BMX Sezonas atklāšana Ventspils Spars
15 15.05. BMX BMX Grand Prix 1.etaps Vantspils LRF
16 15.05. MTB XC SEB MTB Latv.čemp.MTB maratonā Smiltene I.Japiņa aģ.
17 21.05. Šoseja Latv.čemp.gr.br. A;B Priekuļi LRF
18 21.05. Šoseja GP Jūrmala (UCI 1.2) Jūrmala Alpha Baltic
19 21.05. MTB XC Trek Philips MTB maratosns II posms Pļaviņas Trek Philips
20 22.05. Šoseja Alpha Baltic maratons šosejā Jūrmala Alpha Baltic
21 28.-29.05 MTB DH MTB DH Latv.kauss II posms Tukums G.Ošmucnieks
22 28.05. Šoseja A.Popa un A.Lassi balvas izcīņa riteņbraukšanā Rīga RSB Latvello
23 29.05. Visi Rīgas pils. bērnu svētki RVS Arkādija RRS/RD IKSD
24 01.06. Šoseja Rīgas velo nedēļa elite/U-23/A/B/C Biķernieki I.Japiņa aģ.
25 04.06. Šoseja Rietumu-Delfins kritērijs elite/U-23/A/B/C Rīga I.Japiņa aģ.
26 05.06. Šoseja Rīgas maratons Rīga I.Japiņa aģ.
27 5.06. MTB XC Rīgas pils.m-tes MTB krosā Rīgas raj. RRS/Rd IKSD
28 11.06. BMX Burtnieku novada kauss Valmiera Tālava
29 11.-12.06. Šoseja LSVS spartakiāde riteņbr. šosejā Aizpute LSVS
30 12.06. BMX BMX Grand Prix 2.etaps Valmiera LRF
31 15.06. Šoseja X Sport I posms Biķernieki X Sports
32 17.-18.06. Šoseja MSĢ Kauss Murjāņi MSĢ
33 18.-19.06. MTB DH MTB DH Latv. kauss III posms Līgatne G.Ošmucnieks
34 19.06. MTB XC SEB MTB Cēsis I.Japiņa aģentūra
35 23.06. Šoseja Latv.čemp.ind.br.Elite/U-23/A/W Smiltene LRF
36 26.06. Šoseja Latv.čemp.grupas br. Elite/U-23 Smiltene LRF
37 29.06. Šoseja X Sport II posms Biķernieki X Sports
38 01.-03.07. Šoseja, MTB Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 95/97g.dz. Jūrmala Olimp.sac.aģentūra/LRF
39 02.07. BMX Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 95/97g.dz. Jelgava Olimp.sac.aģentūra/LRF
40 03.07. MTB XC Trek Philips MTB maratons III posms Talsi Trek Philips
41 03.07. BMX Latvijas čempionāts Jelgava LRF
42 07.-09.07. Šoseja Jaunatnes vasaras m-tes A/B/C LRF
43 10.07. MTB XC SEB MTB Kuldfīga I.Japiņa aģ.
44 13.07. Šoseja X Sport Biķernieki X Sports
45 16.07. Visi Z.Cakuļa kausa izcīņa velokrosā Rīga RSB Latvello
46 16.07. BMX LRF Prezidenta kauss Madona LRF
47 17.07. BMX BMX Grand Prix 3. etaps Madona LRF
48 19.-21.07. Šoseja Latv.čemp.d-d.br.Cerība C Biķernieki LRF/RRS
49 24.07. MTB XC Latv.čemp.MTB krosā Elite/U-23/A/W Sigulda NN/LRF
50 27.07. Šoseja X Sport Biķernieki X Sports
51 31.07. MTB XC SEB MTB Tukums I.Japiņa aģ.
52 04.-07.08. Šoseja Rīgas m-tes d-d br. B Rīga RRS/RD IKSD
53 06.08. BMX Lemberga kauss Ventspils Spars
54 06.-07.08. Šoseja Latv.veterānu čempionāts šosejā Grobiņa Grobiņasdome/LRF
55 07.08. BMX Grand Prix Latvia 4. etaps Saldus LRF
56 07.08. MTB XC Trek Philips MTB maratons IV posms Ape Trek Philips
57 13.08. BMX LRF kauss Rīga LRF
58 13.08. Visi Ilūkstes velomaratons visi Ilūkste Ilūkstes dome
59 14.08. MTB XC SEB MTB Vietalva I.Japiņa aģ.
60 14.08. BMX Baltijas kausa 2.etaps Rīga LRF
61 17.-21.08. Šoseja D-dienu br. Baltijas ceļš LIT/LAT/EST
62 17.08. šoseja X Sport Biķernieki X Sports
63 21.08. MTB XC Trek Philips MTB maratons IV posms Cēsis Trek Philips
64 21.08. MTB XC MTB maratons Jūrmala (UCI 2kat.) Jūrmala Alpha Baltic
65 25.-28.08. Šoseja Latv.čemp.d-d br.Zemgale A Dobele LRF/Tandēms
66 27.-28.08. MTB DH MTB DH Latv.čemp.2011 Sigulda G.Ošmucnieks
67 28.08. Visi Velokross Ozolkalnā Cēsis SIA BalticOutdoor Agency
68 04.09. Šoseja Vienības Brauciens Sigulda I.Japiņa aģ.
69 10.09. MTB XC Trek Philips MTB maratons V posms Ventspils Trek Philips
70 13.-15.09 Šoseja Rudens m-tes B/C/Opern Biķernieki LRF/RRS
71 17.09. MTB XC Baloži MTB Baloži J.Žilko
72 17.-18.09. MTB DH MTB DH Latv.kauss 5. etaps Tukums G.Ošmucnieks
73 24.09. BMX Rīgas kauss Rīga RRS
74 24.09. MTB XC SEB MTB Sigulda I.Japiņa aģ.
75 25.09. BMX BMX Grand Prix 6. etaps(fināls) Rīga LRF
76 01.10. MTB XC Baloži MTB Baloži J.Žilko
77 02.10. Visi Kuldīgas nov.sp.sk.čemp.krosā Kuldīga Kuldīgas sp.sk.
78 08.10. Visi Kuldīgas nov.čemp.krosā / RK kauss Kuldīga Kuldīgas sp.sk.
79 16.10. Visi RSB Latvello rudens velokross Rīga RSB Latvello
80 29.10. Visi Latv. čemp. krosā Garkalne LRF/NN sp.kl.
81
RSB Latvello sacensību kalendārsRSB Latvello

 

 

 
 info@latvello.lv
Latvello 2004-2016